TT Demons

21. října 2014 v 18:50 | ditusn |  Můj názor naJsme jimi všichni. Každý je svým způsobem ďáběl s andělskou tváří. Ale je taky spousta andělů s ďábelskou tváří. Nemyslím si, že bychom měli na výběr. Prostě jsme nějací a většinou se to skrývat nedá, ale oklamat ostatní je tak strašně lehký. A i když to může znít strašně vymezeně, mám pocit, že kategorie ďáblové s andělskou tváří patří spíš nám, holkám, dívkám, ženám, prostě nám. A snad ani nikdo nebude prostěstovat. Ani když řeknu, že kluci, který jsou pravej opak, nás přitahujou úplně nejvíc. Zajímalo by mě akorát proč.
V pátek jsem dopsala dizertaci a mám pořád nutkání se do všeho hrozně ponořit a řešit to vyloženě do hloubky :D, tak at z toho není úplněj žvejkanec, tak já to utnu tady. Radši. Nějaký názory?

Peace. d.

PS: Kill kill
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hipís Hipís | Web | 29. října 2014 v 14:35 | Reagovat

Povídej mi něco o řešení věcí do hloubky. Já jsem v poslední době tak rozrýpaná. Nejen, že tím všem lezu na nervy, taky už tu padly nápady, že mám jít na filozofickou školu. Což o to, já bych ráda, ale co bych s tím pak dělala, že. :D
Jinak s tím článkem máš pravdu. Ono je v dnešná době strašně lehký lidi oklamat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama