Xmastime

20. prosince 2014 v 17:00 | ditusn


Say I make you feel like christmas time.
Tak děti, máme tu Vánoce. Jakože jsem spíš ten typ, kterýmu je jedno, co se děje kolem něj, spíš bere jako otravu všem shánět dárky a těší se na Silvestra. Dokud ovšem nechytnu vánoční náladu jako prase. Jenže letos se spíš těším na volno od školy a na hory, už to beru spíš jako rutinu a trochu mě to mrzí. Co vy?
Koukala jsem jen tak na Děti ze stanice zoo, z nostalgie, nemůžu si pomoct, ale já do týhle doby prostě nepatřím. Ani tak úplně Berlín minulýho století jako Anglie a Amerika a punkový léta. A musím se přiznat, to je jediný na co tyhle Vánoce myslím.
Téma tohoto týdne je samomluva. Řekla bych, že tou trpím hlavně na blogu :D a jinak jsem o ní chtěla říct pár věcí. Normálně moc nemluvím sama k sobě. Spíš v jinejch stavech, někteří to znáte a občas člověk strašně přemýšlí. Třeba teď si říkám, proč musí být tohle zk***ený počasí. Prostě zima nebo léto, at už si někdo vybere. Ale 10°C podle mě prostě Vánoce nejsou. Já kopu za léto. Taky kopejte za léto. Léto je totiž lepší. Ano, takhle většinou ty moje samomluvy končí. No, takže chtěla jsem se toršku podělit o samomluvu, tak to vidíte jak to dopadá. Sračky sračky sračky :D

stayhigh,d.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 20. prosince 2014 v 20:01 | Reagovat

Ráda se přidám ke společnému kopání za léto, pokud dovolíš :-D, jelikož mě tyto zimní stereotypní mrazy doslova ubíjejí a tvoří v mém těle ještě větší averzi. Také spíše nahlas přemýšlím, než abych sdělovala nahlas své prožité zážitky svému Já...a před spaním je to vůbec se mnou podivné - v pokročilém stádiu bdělosti totiž slýchávám hlasy, ze kterých jsem schopna zachytit i celistvé věty...hledám zdroj, či spouštěč tohoto neznáma a doufám, že se mi ho jednoho dne podaří najít.

Btw, přeji ti krásné prožití vánočních svátků. :)
S pozdravem: LERI GOODNESS

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama